Засідання методичної секції керівників музеїв, музейних кімнат та керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Засідання методичної секції керівників музеїв, музейних кімнат та керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Згідно з планом роботи Вінницького  державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, 20 грудня 2018 року,  на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею було проведено засідання методичної секції керівників музеїв, музейних кімнат та керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти  на тему: «Роль музейно-пошукової роботи у реалізації завдань патріотичного виховання учнівської молоді».

Учасниками заходу стали 8 керівників музеїв та туристсько-краєзнавчих  гуртків  з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста, а також  працівники  Вінницького обласного краєзнавчого музею: Марія Суржикова, завідуюча відділом науково-освітньої, виставкової та рекламної роботи, Олександр Фіщук, науковий співробітник.

Засідання методичної секції проводилось з метою визначення пріоритетних завдань  національно-патріотичного виховання учнівської молоді та шляхів залучення її до активної туристсько-краєзнавчої  роботи.

В ході проведення заходу було здійснено аналіз роботи музеїв, музейних кімнат та туристсько-краєзнавчих гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти за минулий рік, обговорено та затверджено план роботи секції на наступний.

У практичній частині методичної секції було проведено тематичне заняття «Зимові свята на Поділлі: звичаї та обряди» та екскурсію виставкою «Викрадачі минулого. Врятовані та знищені пам’ятки археології».

Проведений захід сприяв активізації пошуково-дослідницької роботи та патріотичного виховання учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

admin