Засідання методичної секції керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості ЗП (ПТ)О

Засідання методичної секції керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості ЗП (ПТ)О

21 листопада 2019 року Вінницький  державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» провів розширене засідання методичної секції керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчостіна тему: «Активізація творчої активності учнів ЗП(ПТ)О засобами декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості».

Учасниками заходу стали 14 педагогічних працівників з 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час засідання методичної секції  розглядались та вирішувались наступні питання:

  • створення умов для активізації творчої активності учнів ЗП (ПТ)О засобами декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості;
  • про стан роботи гуртків технічної творчості у закладах професійної(професійно-технічної) освіти;
  • про підсумки проведення Всеукраїнських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового мистецтв «Знай і люби свій край»; науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!».

У практичній частині керівники гуртків ознайомились з технікою валяння із шерсті. Майстер-клас «Зимова обнова» представила Вовк Зоя Василівна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Вінницьке ЦПТО технологій та дизайну».

За круглим столом відбувся обмін думками, творчими ідеями та  пропозиціями покращення роботи гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості.

Проведений захід сприяв підвищенню професійно-фахового рівня та творчої майстерності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти).

admin