Заходи для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, проведені до відзначення Дня захисника України

Заходи для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, проведені до відзначення Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначається свято – День захисника України, яке є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та  проявом поваги до них.

Цьогоріч, Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, з нагоди відзначення загальнодержавного свята, було проведено виставку плакатів  «Вітаємо з Днем захисника України!». До участі у виставці запрошувалися учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Всього, у заході взяло участь  48 учнів з 27 ЗП (ПТ) О області.

З   11   по  15 жовтня  2019 року кращі учнівські роботи були представлені на виставці  в Департаменті      освіти      і  науки       Вінницької  обласної  державної адміністрації.

Експоновані на виставці плакати відповідали патріотичній тематиці, були художньо та естетично оформлені. При виконанні робіт учні використовували декоративні елементи, кольорові ілюстрації та поздоровлення зі святом в оригінальній формі.

 

Ще одним непересічним заходом до Дня захисника України став відеолекторій «Славні сини України», що відбувся  15 жовтня 2019 року на базі бібліотеки ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниця». В ході проведення заходу було презентовано відеоматеріали: «14 жовтня в Україні і світі», «День захисника України – День козацтва», «З історії виникнення козацтва», присвячені справжнім героям сучасної України – воїнам, які зі зброєю в руках стали на захист кордонів Батьківщини. В заході взяли участь 45 вихованців Центру.

Всі учасники заходу мали можливість переглянути експозицію «Сучасні захисники України», організовану завідуючою бібліотекою  закладу Лідією Рижій.

Проведені заходи по відзначенню Дня захисника України сприяли національно-патріотичному вихованню учнів, формуванню почуття поваги та вдячності до сучасних захисників України та прищепленню інтересу до героїчного сьогодення.

admin