Визначено переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів ЗП(ПТ)О «Подільські зорі»

Визначено переможців обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів ЗП(ПТ)О «Подільські зорі»

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ, у лютому-березні 2021 року провів щорічний обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі»на тему: «Мистецтвоце ми, мистецтвоце світ». Захід проводився у дистанційному форматі шляхом перегляду відеозаписів концертів художньої самодіяльної творчості ЗП (ПТ)О.

Мета фестивалю – виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, вокальне, вокально-хорове, театральне, фольклорне та інші) і сприяння подальшому розвитку їх обдарувань.

У фестивалі-огляді взяли участь близько 1500 учнів з 28 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Фестиваль проводився за номінаціями: «художнє виконавство», «хореографічне мистецтво», «театральне мистецтво», «художнє читання», музичне виконавство.

На підставі рішення журі переможцями в обласному фестивалі-огляді художньої самодіяльної творчості учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» визначено наступні творчі колективи та окремих виконавців:

 У номінації «художнє виконавство»:

 жанр «вокально-хорове мистецтво»:хорові колективи:

   І  місце  

хоровий колектив учнів та викладачів Професійно-технічного училища №14 смт. Вороновиці (художні керівники: Світлана Савчук, Олександр Мальований);

вокальні ансамблі/естрадний спів/:

 заклади  професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та Вінницької області

 Гран-прі

Зразковий вокальний гурток «Айстри» ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Годна);

 Гран-прі

Зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка» ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» (художній керівник Алла Волошина);

І місце

вокальний ансамбль педагогічних працівників ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище» (художній керівник Алла Вієцька);

Зразковий вокальний ансамбль народної пісні «Надбужанка» Вищого художнього професійного-технічного училища №5 м.Вінниці (художній керівник Василь Остапенко);

Зразковий вокальний ансамбль «Душі криниця» ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (художній керівник Тетяна Будюк);

вокальний ансамбль «Мрія» ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний  ліцей» (художній керівник Іван Бурденюк);

фольклорнийколективпедпрацівників «Веселуни»Михайловецького професійного аграрного ліцею (художній керівник Василь Юрченко);

вокальні гурти, тріо, квартети /естрадний спів/:

 заклади професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та Вінницької області

І місце

вокальне тріо ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище» (художній керівник Алла Вієцька);

гурток естрадного співу «Конвалія» ДНЗ «Центр професійно-технічної  освіти № 1 м. Вінниці» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник  Ірина Іваннікова);

тріо «Мікс» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Іваннікова);

вокальне тріо Вищого художнього професійного-технічного училища №5 м.Вінниці (художній керівник Василь Остапенко);

вокальний квартет «Діамант» Вищого професійного училища №11                м. Вінниці (художній керівник Геннадій Блідченко);

учасниць гуртка фольклорного мистецтва «Оберіг» Професійно-технічного училища №14 смт. Вороновиці та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (керівник Олександр Мальований);

вокальний квартет «Розмай» Професійно-технічного училища № 14 смт. Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

тріо педпрацівників «Лілея» ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» (художній керівник Алла Волошина);

тріо викладачів Комаргородського вищого професійного училища (художній керівник Олександр Цибулевський);

 вокальні дуети:

 заклади  професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та Вінницької області

 І місце

вокальний дует у складі Корнійчук Яни, Господарець Олени, учасниць Зразкового гуртка естрадної пісні «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник Леоніла Боярська);

вокальний дует ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» (художній          керівник Борис Мойсеєв);

вокальний дует Комаргородського вищого професійного училища (художній керівник Ігор Хорий);

естрадний спів/сольне виконання/:

 заклади  професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці

Гран-прі

Янчук Анастасію, ученицю ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Іваннікова);

І місце

Чорну Олену, культорганізатора ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»;

Погосову Лілію, ученицю ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (художній керівник Олена  Чорна);

Частоколян Софію, Кушнір Софію, учениць Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці (художній керівник Василь Остапенко);

Коцуконь Юлію, учасницю Зразкового вокального гуртка «Айстри» ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Годна);

Катерину Гудзь, учасницю Зразкового гуртка естрадного співу «Мрія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник Леоніла Боярська);

Карпенка Костянтина, Авшар Анастасію, учнів ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» (художній керівник Олена Крива);

естрадний спів /сольне виконання/:

 заклади  професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області

 І місце

Гнатенко Вікторію, ученицю ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» (художній керівник Борис Мойсєєв);

Короленко Анну, ученицюПрофесійно-технічного училища № 14 смт.Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

Шморгун Аліну, Іванова Ярослава, учнів ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» (художній керівник Наталія Радько);

Волошина Віталія, учня ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» (художній керівник Алла Волошина);

Моклюк Дарію, ученицю ДНЗ «Гущинецькевище професійне училище» (художній керівник Віктор Томчук);

Онофрійчук Наталію, Гуменного Сергія, учнів Кузьминецького професійного аграрного ліцею Вінницької області  (художній керівник Микола Савіцький);

Корж Вікторію, ученицю  Вищого професійного училища № 41 м.Тульчина (художній керівник Ігор Шкварко);

 народний спів/сольне виконання/:

Гран-прі

Кулик Людмилу, ученицю Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області (художній керівник Володимир Загляда);

 І місце

Чудак Дарію, ученицю Професійно-технічного училища № 14   смт.Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

Качовську Аліну, ученицю Михайловецького професійного аграрного ліцею (художній керівник Лілія Ліщинська);

Івлєву Ангеліну, ученицю Комаргородського вищого професійного училища (художній керівник Ігор Хорий);

 оркестровий жанр:

 духові оркестри:

        І місце

Зразковий духовий оркестр ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний  ліцей» (художній керівник Володимир Решетник);

інструментальний жанр:

 вокально-інструментальні ансамблі:

 І місце

вокально-інструментальний ансамбль «Студентська молодь» ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» (художній керівник Валентина Ольховська-Чайковська);

інструментальний жанр:

 І місце

Наумця Віктора, учня ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці» (художній керівник Ірина Іваннікова);

Гнатюка Андрія, учня ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» (художній керівник Леоніла Боярська);

Уманця Віталія, учня Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області (художній керівник Володимир Загляда);

Гнатюка Миколу, учня Вищого професійного училища № 42 м. Погребища (художні керівники: Олена Гончарук, Марія Стребкова);

У номінації «хореографічне мистецтво»:

 народний танець:

 заклади  професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та Вінницької області

 Гран-прі

хореографічний колектив «Подільські візерунки» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» (художній керівник Тетяна Стінянська);

Гран-прі

Зразковий хореографічний колектив «Юність» ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» (художній керівник Галина Роздорожнюк);

 

І місце 

Зразковий хореографічний гурток «Ф’южен денс» Вищого професійного училища № 11 м. Вінниці (художній керівник  Олена Слотюк);

Зразковий танцювальний колектив «Колорит» ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» (художній керівник Наталія Радько);

стилізований народний танець:

 І місце

Зразкову студію народного танцю «Мальви» ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Оксана Македонська);

 сучасний танець:

   заклади  професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці

 Гран-прі

гурток сучасного танцю «Ідеал»Вищого професійного училища №11 м.Вінниці та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник Олена Слотюк);

І місце

гурток сучасного танцю «Флеш» ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці» (художній керівник Оксана Гергель);

гурток сучасного танцю «Модерн» ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м.Вінниці» (художній керівник Олена Горбенко);

 сюжетний танець:

 Гран-прі

Зразковий хореографічний ансамбль «Молодість» Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці  (художній керівник Вікторія Чешківська);

 

естрадний танець:

 І місце

гурток естрадного танцю «Вернісаж» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Марина Раззано);

 сучасний танець:

 заклади професійної (професійно-технічної) освіти Вінницької області

Гран-прі

Зразковий танцювальний колектив «Колорит» ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Наталія Радько);

Імісце

танцювальний колектив «Слов’яночка» Вищого професійного училища №42 м. Погребища (художні керівники: Олена Гончарук, Марія Стребкова);

сольний сучасний танець:

І місце

Жовніренко Тетяну, ученицю Професійно-технічного училища № 14   смт.Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

Козачинську Софію, ученицю Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області (художній керівник Володимир Загляда).

У номінації «художнє читання»:

 Гран-прі

Петрусь Вікторію, учасницю Зразкової музично-театральної студії «Голівуд» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ (художній керівник Дмитро Канівський);

І місце

Нагірну Дар’ю, ученицю ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (художній керівник Олена  Чорна);

Чудак Дарію, ученицю Професійно-технічного училища № 14 смт.Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

Охоту Богдану, ученицю ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» (художній керівник Алла Волошина);

Антонюк Ангеліну, ученицю Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області (художній керівник Володимир Загляда);

Ковальчук Світлану Анатоліївну, викладача Комаргородського вищого професійного училища;

 У номінації «театральне мистецтво»:

 Гран-прі

Зразкову музично-театральну студію «Голівуд» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (художній керівник Дмитро Канівський);

І місце

учасників Зразкового хореографічного ансамблю «Молодість» Вищого  художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці  (художній керівник Вікторія Чешківська);

драматичний гурток Вищого професійного училища № 11 м.Вінниці (художній  керівник Таїсія Григорук);

драматичний гурток Професійно-технічного училища №14 смт.Вороновиці (художній керівник Світлана Савчук);

студентський театр «Модерн» Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області (художній керівник Володимир Загляда).

Вітаємо  переможців та володарів Гран-прі обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів ЗП(ПТ)О «Подільські зорі»!

admin