Учнівська молодь ЗП(ПТ)О приєдналась до святкування Міжнародного дня миру

Учнівська молодь ЗП(ПТ)О приєдналась до святкування Міжнародного дня миру

Щорічно 21 вересня в Україні святкують Міжнародний день миру, до  відзначення якого приєдналась учнівська спільнота закладів професійної (професійно-технічної) освіти та вихованці Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань здобувачів освіти, лідерів учнівського самоврядування, вихованців Центру  про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей в ЗП(ПТ)О області було проведено низку виховних заходів, зокрема, виховні години, флешмоби, лекції, години спілкування, тренінги, диспути,  а також організовано книжково-ілюстративні викладки літератури  та виставки плакатів.

Серед найяскравіших: флешмоб «Мир землі» (ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище»); «круглий стіл» під назвою «Історичний лабіринт» та книжкова виставка “Мир у власному будинку і в усьому світі” (ДПТНЗ “Вінницьке вище професійне училище сфери послуг”);  тематична мінідискусія «Вимір миру» (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»); флешмоб «В ім’я миру на землі» та книжково-ілюстративна виставка-заклик «Ми прагнемо миру»         ( ДНЗ “Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці); художньо-ілюстративна виставка «Хай буде мир на всій землі» (ДНЗ «Вище професійне училище  №7 м.Вінниці»).

Студенти ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» приєдналися до Всеукраїнської кампанії «Голуб миру»,  власноруч виготовивши паперових голубів з побажаннями  про збереження миру і спокою в Україні.

admin