Участь учнів ЗП(ПТ)О у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді « За нашу свободу»

Участь учнів ЗП(ПТ)О у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді « За нашу свободу»

У жовтні 2020 року учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».  Його учасниками стали 48 учнів  із 7 ЗП(ПТ)О Вінниччини у розділах: «Образотворче мистецтво» та поезія /вірші/ на тему: «Листи на фронт».

На конкурс були представлені роботи, присвячені значущим подіям захисту України. Метою заходу було надання моральної підтримки воїнам Операції Об’єднаних Сил, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Диплом першого ступеня у розділі «Образотворче мистецтво» отримала Томчук Віталіна, учениця гуртка «Народні промисли» Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці, за роботу «За нашу свободу» ( керівник Григор’єва Г.О.). 

Диплом першого ступеня у розділі поезія /вірші/ на тему: «Листи на фронт» отримала Жила Тетяна, учениця гуртка «Світогляд» Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», за роботу «Одна!» (керівник Січкоріз Н.П.).

Диплом третього ступеня у розділі поезія /вірші/ на тему: «Листи на фронт» отримав Гальчинський Олег, учень гуртка «Дивослово» Державного професійно-технічного навчального закладу «Жмеринське вище професійне училище», за роботу «До мого покоління» (керівник Свистун Т.А.).

Щиро вітаємо переможців!

admin