Участь у обговоренні  актуальної ґендерної проблематики у  Вінницькому національному технічному університеті

Участь у обговоренні  актуальної ґендерної проблематики у  Вінницькому національному технічному університеті

30 липня 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшло засідання «круглого столу» на тему: «Сексизм і ґендер як феномени сучасного суспільного життя» за участю Олени Ліщун, методиста вищої категорії Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Подія відбувалась у двох форматах – онлайн та в університетській конференц-залі.

Дискутували професійно, адже до участі долучилися науковці, котрі досліджують означену проблематику і мають чималий досвід взаємодії з учасниками освітнього процесу.

Відкрила засідання, привітавши учасників від імені адміністрації ВНТУ, професор Світлана Денисюк – проректор з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій вишу, доктор політичних наук.    Модерував дискусію доцент Анатолій Теклюк, директор Центру соціальних комунікацій і лідерства, кандидат філософських наук, освітній омбудсмен Університету, директор Інституту Конфуція ВНТУ.

Доповіді виголошували: професор Олена Гречановська, доктор педагогічних наук, очільниця Психологічної служби ВНТУ; Олена Ліщун, методист вищої категорії Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та кандидат філософських наук, доцент Ірина Головашенко – директор Вінницького науково-освітнього ґендерного центру ВНТУ, координатор інформаційного центру Євросоюзу у Вінниці та Вінницькій області.

Науково-технічна бібліотека ВНТУ презентувала власний фільм про роль жінок у становленні нашого обласного центру «Жіночі імена на мапі Вінниці». Видалась цікава і навіть емоційна дискусія. У ній активну участь взяли учасники освітнього процесу та педагоги.

Захід сприяв популяризації рівних можливостей жінок і чоловіків у різних сферах життя, запобіганню проявам сексизму та упередженого ставлення до представників певної статі.

 

admin