Методична секція керівників правових гуртків та клубів ЗП (ПТ) О

Методична секція керівників правових гуртків та клубів ЗП (ПТ) О

Методична секція керівників правових гуртків та клубів ЗП (ПТ) О

15 листопада 2018 року у Вінницькому державному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів відбулось розширене засідання методичної секції керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Підвищення професійного рівня педагогів в умовах зростання іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
Учасниками заходу стали керівники правових гуртків та клубів з 12 ЗП (ПТ) О, а також Зінько Ірина Юріївна, доцент кафедри правових наук та філософії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Холковська Ірина Леонідівна та Волошина Оксана Василівна, доценти кафедри педагогіки та професійної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Під час засідання методичної секції були розглянуті наступні питання:
− підвищення професійного рівня педагогів в умовах зростання іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
− професійний саморозвиток фахівця як педагогічна проблема;
− стилі професійної діяльності;
− підготовка до проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.
Окрім того, у практичній частині роботи методичної секції досвідом своєї роботи з присутніми поділилась Заслоцька Наталія Володимирівна, керівник правового гуртка «Ми і закон» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».
Загалом, методична секція пройшла результативно, цікаво та з користю для всіх учасників та сприяла підвищенню професійно-фахового рівня педагогів.

admin