Про участь учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у обласній виставці новорічних композицій «Хай рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

Про участь учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у обласній виставці новорічних композицій «Хай рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

Щорічно  Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів активно долучається до участі у новорічно-різдвяному марафоні заходів, які проводяться для учнівської молоді нашого міста.

«Хай рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…» – під такою назвою у Департаменті освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації розміщено обласну виставку  новорічних композицій, що вже стала традиційною.

В заході взяли участь 102 учні з 28  закладів професійної (професійно-технічної) освіти  області. Обдарована молодь мала прекрасну можливість розкрити свій творчий потенціал  з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Приємно відзначити, що  усі  роботи, представлені на виставці, відзначаються креативним виконанням та   художньо-естетичним  оформленням, й  якнайкраще відтворюють тематику та настрій  новорічних і різдвяних свят.

Найбільше вразили технікою виконання, креативністю та  атмосферністю наступні учнівські роботи:

  • «Зустрічайте я йду!», «Зимова ялинка» (ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»);
  • «Зимова рапсодія» («Вище професійне училище №7 м. Вінниці»);
  • «Свято наближається» (ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище»);
  • «Різдвяний настрій» (Вище професійне училище №11 м. Вінниці);
  • «Новорічний дивовижний світ» (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну»);
  • «Зима»  ( Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької області);
  • «Резиденція Святого Миколая» (ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»).

Новорічні та різдвяні свята – чудова можливість не лише весело і яскраво провести час, а й реалізувати свій творчий потенціал та оволодіти сучасними техніками художнього мистецтва.

admin