Про проведення семінару-практикуму культорганізаторів і художніх керівників закладів професійної (професійно – технічної) освіти області.

Про проведення семінару-практикуму культорганізаторів і художніх керівників закладів професійної (професійно – технічної) освіти області.

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, 21 лютого 2019 року, провів  семінар-практикум  культорганізаторів і художніх керівників ЗП (ОТ) О  на тему: «Формування в учнів ключових компетентностей, мотивації досягнення успіху  в майбутній творчій та професійної діяльності» на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

У семінарі взяли участь 27 педагогічних працівників з 25 ЗП (ПТ) О області.

Під час семінару було розглянуто наступні питання:

  • формування в учнів ключових компетентностей, мотивації досягнення успіху в майбутній творчій та професійної діяльності;
  • формування особистісної компетентності: розвиток індивідуальних здібностей і талантів учнів шляхом залучення їх до гурткової діяльності;
  • про проведення обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» на тему: «Вінок Україні сплітаю з талантів Подільського краю».Кращі культорганізатори та художні керівники ЗП (ПТ) О області     були нагороджені грамотами за підсумками роботи у 2018 році.

Функціональний тренінг на тему: «Професійна компетентність – шлях до успіху»  провела Рабодзей С.В., соціальний педагог ДНЗ «ЦПТО №1 м. Вінниці», який був спрямований на вміння працювати в команді, розвиток особистісних якостей, виховання культури міжособистісних стосунків та комунікативних навичок. Захід сприяв активізації потенційних можливостей педагогічних працівників, умінню знаходити  нестандартні  рішення в складних ситуаціях, пошуку  форм та методів роботи для розвитку ключових компетентностей учнів ЗП (ПТ) О.

admin