Про проведення обласного семінару керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

Про проведення обласного семінару керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

Вінницький  державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів  6 березня 2019 року  провів обласний семінар керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Теорія і практика інтерактивного навчання» на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

Учасниками семінару стали 29 керівників правових гуртків та клубів закладів професійно-технічної освіти Вінниччини, а також  Осадчук Катерина Михайлівна, завідуюча сектором правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.А.Тімірязєва; Дубина Світлана Антонівна,  керівник Вінницької громадської організації «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь»; Маліновська Анастасія Володимирівна, Матвійчук Діана Віталіївна, спеціалісти відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області; Мотилюк Марія Олексіївна, керівник громадської організації «Подільський центр медіації»; Мусієнко Богдан Юрійович, начальник відділення Національної служби посередництва та примирення.

Семінар мав на меті ознайомити педагогів з інтерактивними методами навчання, що передбачають створення необхідних умов, як для формування життєвої і навчальної компетентностей учнів, так і для розвитку і виховання особистості активних громадян з відповідною системою цінностей.

Також особливу увагу учасників семінару було спрямовано на інформаційно-просвітницьку діяльність громадських та державних установ з питань підвищення юридичної грамотності учнів та формування нової правової культури в суспільстві.

Крім того, у практичній частині роботи семінару досвідом своєї роботи з присутніми поділилась Бережок Світлана Михайлівна, керівник правового гуртка «Феміда» ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» та Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ.

В рамках проведення семінару керівники гуртків мали можливість поділитися досвідом роботи, обмінятись методичними напрацюваннями та обговорити майбутні напрямки подальшої роботи.

Загалом, захід пройшов результативно, цікаво та з користю для всіх присутніх.

admin