Про проведення музично-розважальної програми «Вітаємо з Днем студента!», присвяченої Міжнародному дню студента

Про проведення музично-розважальної програми «Вітаємо з Днем студента!», присвяченої Міжнародному дню студента

14 листопада 2019 року для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти було проведено  музично-розважальну програму «Вітаємо з Днем студента!»,  присвячену Міжнародному дню студента у міському Палаці мистецтв «Зоря».

Захід проводився з метою виявлення талановитої молоді у різних видах мистецтва і сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, організації змістовного дозвілля учнівської молоді та з нагоди святкування Міжнародного дня студента.

В концертній програмі були представлені: народні, стилізовані, фольклорні сюжетні танці; вокальні ансамблі; вокальні тріо; дуети; сольний спів.

У заключному етапі музично-розважальної програми взяли участь кращі колективи та окремі виконавці, всього 162 учні з 12 ЗП(ПТ)О та 400 учнів у якості глядачів.

Учасників концертної програми було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Організатори заходу: Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

admin