«Перлини рідного краю»

«Перлини рідного краю»

«Перлини рідного краю»

20 листопада 2018 року в міському Палаці мистецтв «Зоря» відбувся заключний Гала-концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народного мистецтва «Перлини рідного краю», в якому взяли участь 198 учасників з 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та 450 учнів у якості глядачів.

Захід проводився з метою активізації роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді закладів ЗП (ПТ) освіти, відродження мистецтва Подільського краю, виявлення обдарованих і талановитих учнів у різних видах мистецтва, подальшого розвитку їх обдарувань та з нагоди святкування Міжнародного дня студента.

В концертній програмі були представлені: вокальні ансамблі; вокальні тріо; дуети; сольний спів; народні, стилізовані, фольклорні, сюжетні танці.


Переможці фестивалю-конкурсу, учасники Гала-концерту були нагороджені дипломами відповідних ступенів Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та пам’ятними призами.


Організатори заходу: Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

admin