Обласний зимовий «Білий форум»

Обласний зимовий «Білий форум»

З 6 по 8 грудня проводився Обласний зимовий «Білий форум», який зібрав близько 100 делегатів з Вінницької області, з них 40 учнів – представників  закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

У програмі форуму було представлено Стратегію Студентської ради Вінниччини на 2019-2020 роки.

Головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Микола Кобися провів тренінг по написанню проектів Департаменту соціальної та молодіжної політики.

Делегати мали змогу відвідати Сьомий апеляційний адміністративний суд, поспілкуватись з Єлізаветою Савчук про структуру державних органів та органів місцевого самоврядування.

Шляхом прямого та таємного голосування усі делегати обрали голову Студентської ради Вінниччини та профільних голів комітетів.

Вже новообрана президія мала змогу поспілкуватись з головою Вінницької обласної державної адміністрації Владиславом Скальським та директором Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталією Заболотною.

Завершенням форуму стала зустріч з народною депутаткою Верховної Ради України Іриною Борзовою. Делегати мали змогу поспілкуватись та відкрито поставити запитання, що їх турбували.

admin