Обласний семінар культорганізаторів та художніх керівників у дистанційному форматі

Обласний семінар культорганізаторів та художніх керівників у дистанційному форматі

Вінницький  державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів  29 квітня  2021 року  провів обласний семінар культорганізаторів і художніх керівників ЗП(ПТ)О області в дистанційному форматі на тему: «Реалізація особистісно орієнтованого навчання через впровадження інтерактивних технологій» на базі ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну».

Учасниками онлайн-спілкування   стали  культорганізатори та художні керівники з усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, Мазур Людмила Костянтинівна, директор Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ, Любчак Ірина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ, Іванова Валентина Полікарпівна, культорганізатор Центру.

На вебінарі розглядались наступні питання: використання  сучасних інформаційних технологій та оновлення форм і методів виховної роботи в умовах карантину; підведення підсумків роботи Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ у 2020-2021 навчальному році; стан проведення обласних та Всеукраїнських масових заходів у дистанційному форматі.

Досвідом роботи з питань використання інноваційних технологій у навчально-виховній діяльності гуртків та студій ЗП(ПТ)О та сучасних методик роботи по досягненню  високих результатів у Міжнародних та Всеукраїнських заходах поділились: Дмитро Канівський, культорганізатор ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг», Світлана Савчук, художній керівник Професійно-технічного училища №14 смт. Вороновиці.

На завершення учасники семінару мали можливість поспілкуватись  в аудіовізуальному режимі  та отримати відповіді на всі свої запитання.

 

admin