Нові перспективи співпраці з місцевою службою зайнятості

Нові перспективи співпраці з місцевою службою зайнятості

Методист соціально-реабілітаційного напряму Вінницького ДЦЕВУПТНЗ уже багато років поспіль співпрацює з Вінницьким міським центром зайнятості. Щороку велика чисельність здобувачів освіти мала змогу відвідати центр з метою ознайомлення з основними напрямками роботи державної служби зайнятості та вивчення методів пошуку роботи та самопрезентації.

Приємно зазначити, що у державній службі зайнятості у 2020 році стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Це вкрай важливо і актуально нині, в умовах карантину.

Новий сервіс дозволить:

  • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  • навчитися складати резюме сучасного формату;
  • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Сподіваємось, що учні ЗП(ПТ)О стануть активними учасниками даного проєкту, здобудуть необхідні навички для вдалого працевлаштування та отримають нові компетенції.

admin