(методист Ярковська-Юрчак Н.В., культорганізатор Іванова В.П.)

 Студія  народного  танцю “Мальви”

(художній керівник Македонська Оксана Анатоліївна)

Хореографічне мистецтво є невичерпним джерелом збагачення особистості. Студія народного танцю «Мальви» працює на базі ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» упродовж 5 років.

У репертуарі колективу українські народні танці та хореографічні композиції: «Українські візерунки», «Танцюймо, вчителі», «Українські вечорниці», «Гуляння», «Ти ж казала», «Заквітчалась моя Україна», танець-контем на пісню «Тримай» Х. Соловій та багато інших.

Художній колектив неодноразово ставав переможцем обласних масових заходів художньо-естетичного напряму. Упродовж останніх років ставав володарем Гран-прі в обласному фестивалі художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі».

 

Гурток народного танцю “Щедрик”

(художній керівник Лозова Наталія Василівна)

Танцювальний колектив «Щедрик» упродовж 10 років успішно працює на базі ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

Вихованці гуртка з великим задоволенням вивчають основи хореографічного мистецтва. В репертуарі колективу понад 10 хореографічних композицій та українських народних танців, серед яких: «Полька-голубка», «Ми любимо Україну», «Подільські ігрища», «Ой, у лузі калина», «Все в нас добре», «Гопачок», «Молдаванеска», «Подільська кадриль», «Взяв би я жупан», «Ой, під вишнею», «Вінницькі дворики», «Картинки з минулого» тощо.

Учасники гуртка неодноразово ставали переможцями та володарями Гран-прі обласних конкурсів, фестивалів, музичних проектів художньо-естетичного спрямування: «Подільські зорі», «Моя Україно, ти гордість моя!», «Ти будеш вічно жити, Україно!», «Зі святом Студента!», «На крилах Мельпомени», «Танцювальний калейдоскоп», «Зоряна мрія» та багато інших.

 

Гурток  сучасного  танцю “Модерн”

(художній керівник Горбенко Олена Миколаївна)

Гурток сучасного танцю «Модерн» працює упродовж 10 років на базі ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці». Його було відкрито на численні запити учнів. Заняття в гуртку приваблюють учнів сучасним молодіжним репертуаром, підвищують культуру вихованців, заповнюють цікавим змістом дозвілля, розвивають естетичний смак.

В репертуарі гуртка сучасні, естрадні, бальні, спортивні танці: «Привітальний», «Віденський вальс», «Контем », «Театр тіней», «Козацький танець» «Хіп-хоп», «Танго», «Ляльки» та інші.

Вихованці із задоволенням відвідують заняття гуртка сучасного танцю, є активними учасниками та переможцями обласних масових заходів, конкурсів і фестивалів. Неодноразово були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

 

Гурток  народного танцю “Джерело”

(художній керівник Сирота Олеся Ігорівна)

Гурток народного танцю «Джерело» працює на базі Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина упродовж 5 років.

Керівник гуртка активно залучає учнівську молодь до великого розмаїття хореографічного мистецтва, виховує в неї почуття власної національної приналежності, розвиває творчі здібності і таланти учнів, навчає їх українським народним танцям, знайомить з танцями різних народів світу.

Репертуар гуртка складається з хореографічних композицій: «Рідна Україна», «На світанку», «Квітка розмарія», а також танців народів світу: іспанського танцю «Пристрасть», білоруського народного танцю «Лявоніха», єврейського танцювального етюду та інших.

Гурток «Джерело» – постійний учасник різноманітних заходів училищного та обласного рівнів.

 

Зразковий гурток естрадного співу “Мрія”

(художній керівник Боярська Леоніла Ігорівна)

Гурток естрадного співу «Мрія» було створено у 2010 році на базі ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

У 2016 році гуртку було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Керівник гуртка засобами вокального мистецтва здійснює естетичне виховання учнівської молоді, формує в неї почуття прекрасного, уміння розуміти і цінувати красу вокального мистецтва та співацької майстерності; розвиває творчі здібності і таланти учнів.

Репертуар гуртка досить різноманітний і цікавий: пісні «Дикі лебеді», «Країно моя», «Піду я у садочок», «Земле моя», «Тільки в нас на Україні», «Я люблю свою країну – Україну», «Ой, на Івана Купала», «Україна», «Мова єднання» та багато інших.

Вихованці гуртка неодноразово ставали володарями Гран-прі обласних масових заходів: Подільські зорі», «Моя Україно, ти гордість моя!», «Ти будеш вічно жити, Україно!», «Зі святом студента!», «На крилах Мельпомени» та інших.

Учасники гуртка  досягли значних результатів у Всеукраїнських та Міжнародних масових заходах, зокрема: у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пісня над Бугом – 2013» (І місце), у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Осіння мозаїка – 2014» (2 Гран-прі,І, ІІІ місця), у Міжнародних фестивалях «Перлина Полісся 2015 року, 2016 року» (І місця), у Всеукраїнському фестивалі «Золота Антилопа – 2016» (Гран-прі, І, ІІІ місця, перемога в номінаціях) та інших.

 

Зразковий вокальний гурток “Рута”

(художній керівник Криштофор Ігор Володимирович)

Вокальний гурток «Рута»  працює понад 6 років, останній рік – на базі ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». У 2015 році гуртку присвоєно почесне звання “Зразковий художній колектив”

На заняттях гуртка учнівська молодь з інтересом здобуває необхідний обсяг знань з теорії музики та вокально-хорової майстерності. Репертуар колективу складається з пісень: «Вінниця моя», «Ой, чий то кінь стоїть», «Тиха вода», «Через сад, виноград», «Вийди, Грицю, на вулицю», «Іванку, Іванку» та інших.

Вихованці  гуртка є активними учасниками та переможцями обласних масових заходів, нагороджувались дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів в конкурсах патріотичної пісні, обласних фестивалях-оглядах художньої самодіяльної творчості «Подільські зорі» та інших заходах.

 

Гурток  естрадного співу “Конвалія”

(художній керівник Біла Лілія Миколаївна)

Гурток естрадного співу «Конвалія» працює в Центрі естетичного виховання упродовж 6 років, з 2016 року працює на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Керівник гуртка здійснює художньо-естетичне виховання вихованців гуртка, розвиває в них уміння розуміти і цінувати красу вокального мистецтва та  співацької майстерності, сприяє гармонійному розвитку особистості.

У  репертуарі  колективу українські пісні: «В чистім полі», «В небі зіронька», «Берізонька», «Ой, ти дівчино, з горіха зерня», «Ой, у лузі червона калина», «Зоре моя вечірняя», «Україна – це ми», «Квітка-душа», «Косив косар сіно», «Хуторянка», «Красива пора», «Два кольори» та багато інших.

Вихованці гуртка є учасниками масових заходів училищного та обласного рівнів, неодноразово ставали дипломантами обласного фестивалю художньої самодіяльності «Подільські  зорі».

 

Театральна студія  “Мельпомена”

(художній керівник Лисенко Ігор Миколайович)

Студія театрального мистецтва  «Мельпомена»  працює з 2016 року на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну».

Керівник гуртка надає учням знання, уміння та навички з театрального мистецтва, залучає їх до участі в різних сферах художньої діяльності на основі діагностики їх природних нахилів і здібностей; формує гармонійно розвинену особистість з високим національно-культурним потенціалом.

Репертуар колективу складається з п’єс,  сценок, вистав на твори Т.Г. Шевченка, П. Куліша, Л. Українки, Л. Костенко, зокрема: «Тополя», «Мина Мазайло», «Лісова пісня», «За двома зайцями» та інші.

Заняття у гуртку допомагає вихованцям у свідомому виборі професії. І не обов’язково, щоб це була професія актора. Важливо, що вони навчаться бачити прекрасне в мистецтві, у житті, відчувати радість від пізнання і спілкування з прекрасним.

 

Зразкова музично-театральна студія “Голівуд”

(художній керівник Канівський  Дмитро Володимирович)

Упродовж 5 років у Вінницькому державному центрі естетичного виховання учнів ПТНЗ працює  Зразкова музично-театральна студія “Голівуд”. З вересня 2017 року студія працює на базі ДПТНЗ “Вінницьке вище професійне училище сфери послуг”.

В ході роботи театральної студії здійснюється розвиток в учнів образного та асоціативного мислення, емоційної виразності, спостережливості та пам’яті, уяви та фантазії, гарної дикції, ритмічності, здатності до виразного руху, пластичності, музичних здібностей.

В програмі гуртка театралізовані дійства, обрядові свята, літературно-музичні композиції: «Мистецький шлях до душі», «Калейдоскоп мрій», «Мрії студента», «Крила», «Маруся Чурай»              (Л. Костенко), «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ’яненко) та інші.

Театральний колектив з успіхом виступає на заходах обласного та Всеукраїнського рівнів, неодноразово ставав дипломантом  обласного фестивалю “Подільські зорі”; переможцем Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги” (І місце), Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів “Золота антилопа” (ІІІ місце).