Фінальний тур VIII міського турніру з правових дебатів

Фінальний тур VIII міського турніру з правових дебатів

26 лютого 2020 року в приміщенні Технологічно-промислового коледжу відбувся фінальний тур VIII міського турніру з правових дебатів.

До участі у роботі журі була запрошена Олена Ліщун, методист Вінницького державного центу естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

За перемогу змагалися команди ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці» з Технологічно-промисловим коледжем Вінницького національного аграрного університету і команди Вищого професійного училища №11 м. Вінниці з Вінницьким коледжем економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету.

Теми дебатів: «Чи потрібно дотримуватись морально-етичних норм?» та «Татуювання як соціальне явище. За чи проти?».

Учасники показали досить високий рівень підготовки та вміння відстоювати свою позицію щодо морально-етичних норм поведінки учнівської молоді. І  все це результат тривалих тренувань у своїх навчальних закладах.

Після запеклої боротьби перемогу отримали учні Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету і Вищого професійного училища №11 м. Вінниці.

admin