Екскурсія в музей Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані

Екскурсія в музей Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані

18 лютого 2020 року для вихованців Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, учнів ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» було проведено екскурсію в музей Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані, присвячену 31-й річниці виведення військ з Афганістану.

В ході проведення екскурсії учні мали змогу ознайомитися з музейними експозиціями, які розміщені в п’яти оглядових залах та вміщують речі загиблих, їхні листи рідним, фотографії, надіслані з Афганістану, листи від командування військових частин.

Найбільше вразив вихованців окремий розділ експозиції музею про учасників бойових дій, які проживають у місті Вінниці та Вінницькій області. Екскурсовод Надія Добровольська цікаво презентувала діяльність обласної, міської та п’яти районних спілок ветеранів війни в Афганістані; розповіла про долі учасників бойових дій, які проживають у нашому місті та області; представила унікальні експонати воєнних років, серед яких: військове спорядження, зброя, афганські грошові одиниці, книги афганською мовою тощо.

Проведений захід сприяв поглибленню знань вихованців про громадян, які виконували інтернаціональний обов’язок, вихованню почуття патріотизму, гідності та гордості за своїх земляків.

admin