Досягнення вихованців Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ

Досягнення вихованців Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ

Зразковий гурток художнього в’язання «Мереживо» працює з 2012 року, в якому із захопленням займаються учні ДНЗ «Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці».

Почесне звання «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України було присвоєно гуртку у 2019 році за високу результативність творчої і просвітницької діяльності, відродження та активну пропаганду надбань національної культури /наказ МОНУ від 17.04.2019 р.  № 498/.

Оволодіння навиками в’язання гачком дає можливість кожному вихованцю гуртка не тільки доторкнутися до справжнього мистецтва, але й підкреслити їх власну індивідуальність; зрозуміти, що художнє в’язання гачком – один з  найцікавіших видів  декоративно-ужиткового мистецтва.

Кропітка праця керівника гуртка спонукає вихованців до творчого пошуку, ініціативи, розвиває вміння фантазувати, творити; формує в них практичні навички самостійного виконання творчих робіт за зразком та власною фантазією.

Виготовлення гарних і потрібних виробів своїми руками викликає підвищений інтерес вихованців до занять в гуртку, виховує шанобливість до творчості українського народу, формує в учнів прагнення власними силами створювати красу не тільки для себе, а й для оточуючих та втілювати в життя кращі традиції майстрів в’язання гачком.

Учасники гуртка неодноразово ставали переможцями Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

admin