День захисту дітей

День захисту дітей

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості й довіри, що розтане навіть суворе і загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен з нас прикладе максимум зусиль, щоб зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим, радісним і безпечним.

Педагогічний колектив Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ також долучився до відзначення Дня захисту дітей.

В плані роботи заходи:

участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування  «Ми – лідери, наш голос важливий» за участі Уповноваженого Президента України з прав людини (в онлайн форматі; 01 червня);

організація і проведення благодійної акції  «Даруймо радість дітям» у  Вінницькому навчально-реабілітаційному центрі «Гніздечко» (01 червня);

участь в циклі вебінарів «Зрозуміти дитину» (в онлайн форматі; 31 травня – 02 червня).

З Днем захисту дітей сьогодні поспішили привітати маленьких вихованців Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» лідери учнівського самоврядування та волонтери всіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Вінниці та працівники Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Стало доброю традицією щорічно в цей день проводити благодійну акцію  «Даруймо радість дітям», надаючи посильну допомогу у вигляді солодощів для святкування закінчення навчального року, а також іграшок для гри на вулиці. Проте, найважливіше, переконані організатори заходу, – подарувати дітям, які не знають батьківської  турботи, відчуття справжнього свята та чуйне ставлення, любов та тепло наших сердець.

 

admin