V ОдесаБібліоСаміт –

під такою назвою 7-9 червня 2024 року в рамках Інтелект-форуму 2024 відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю.

 До участі у роботі конференції долучилась Наталія Бартко, методист бібліотечно-бібліографічного напряму Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів. Захід відбувався на базі Одеської національної наукової бібліотеки у змішаному форматі (онлайн/офлайн).

У фокусі уваги – об’єднання науковців, практиків, експертів у розв’язанні актуальних питань щодо ролі і місця інформаційних, культурних, наукових, освітніх закладів у розвитку креативного сектору України в умовах воєнного стану; сприяння поглибленню кроссекторальної співпраці, спрямованої на зміцнення ролі інституцій культури, науки, освіти, національної пам’яті у процесах збереження, захисту, розвитку та популяризації цінностей національної та світової культури.

Беззаперечно, ОдесаБібліоСаміт слугувала платформою для спілкування, формувала простір для діалогу та обговорення актуальних питань професійної діяльності, обміну досвідом, створення, розвитку і впровадження в роботу інноваційних практик інформаційної, бібліотечної, просвітницької, соціокультурної діяльності.

admin