Міжнародне гуманітарне право: захист і справедливість

5 червня 2024 року Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів організував участь здобувачів освіти ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»  та ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» у інтерактивному круглому столі «Діти і міжнародне гуманітарне право». Супроводжували молодих людей викладачі вищезазначених закладів: Вікторія Трохимчук та Аліна Крисько.

Захід мав на меті підвищення правової свідомості та обізнаності молоді у питаннях гуманітарного права, зокрема в умовах сучасних глобальних викликів.

Організатори круглого столу, науково-педагогічні працівники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, підготували насичену програму. Вони презентували основні положення міжнародного гуманітарного права, розглянули актуальні питання його застосування у світі та зосередили увагу на важливості його дотримання в умовах збройних конфліктів.

Під час дискусійної частини учасники мали змогу обговорити реальні кейси з міжнародної практики, а також задати питання експертам.

На завершення заходу учасники висловили сподівання, що подібні ініціативи будуть мати продовження, адже вивчення міжнародного гуманітарного права допомагає формувати свідомих, обізнаних і відповідальних громадян.

Висловлюємо подяку адміністрації та науково-педагогічним працівникам Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за організацію заходу та адміністрації ДПТНЗ «Вінницьке вище професійно-технічне училище сфери послуг», ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» за сприяння участі здобувачів освіти.

admin