Знати історію рідного краю – і обов’язок, і необхідність

 4 червня  2024 року група здобувачів освіти АТА-31-23  Вінницького вищого професійного училища сфери послуг ознайомилася з найдавнішою у Вінниці пам’яткою архітектури XVII–XVIII століття – комплексом оборонних і монастирських споруд Мури.

 

Цього разу екскурсію для молоді провів науковий співробітник науково-дослідницького відділу археології Вінницького обласного краєзнавчого музею Марк Белінський.  Він не тільки розповів історію трьох католицьких монастирів – єзуїтського, домініканського та францисканського, що й утворювали  комплекс Мури, але й показав, як виглядали дані споруди на старовинних фото.

За словами  майстра з виробничого навчання Вікторії  Володимирівни Трохимчук, екскурсія історичним ядром Вінниці надасть її підопічним знання, що так необхідні для їх майбутньої професії. Адже по отриманні диплому вони працюватимуть агентами з туризму й адміністраторами.

 Нагадаємо, проведення пішохідної екскурсії «Мури. Погляд крізь віки»  для вихованців гуртків та здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, в рамках своєї діяльності організував Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ.   Його мета – ознайомити учнів з історією та сьогоденням історичного осередку нашого міста, виховання любові й поваги до своєї малої батьківщини, а також розширення кругозору.

admin