Інвестиція в майбутнє

16 травня 2024 року вихованці правового клубу «Феміда» (керівник Бережок С.М.) Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів, здобувачі освіти ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» мали чудову можливість відвідати Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та зануритись у світ вищої освіти.

Захід було організовано Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів в рамках співпраці з Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського.

Екскурсію проводила Тетяна Кронівець, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри фундаментальних і приватно-правових дисциплін, а її асистентом виступила Карина Шпак, старший лаборант кафедри.

Для майбутніх вступників провели екскурсію кампусом, де здобувачі освіти змогли побачити сучасні аудиторії, наукові лабораторії, бібліотеку та інші навчальні приміщення. Особливий інтерес у відвідувачів викликала «Зала судових засідань» у якій всі охочі могли приміряти суддівську мантію, щоб відчути себе у ролі судді, попрацювати з Криміналістичною валізою експерта-криміналіста та зняти відбитки пальців.

Вихованці правового клубу неабияк зацікавились подальшою перспективою вступу в Педагогічний та навіть обрали напрямки за якими б хотіли навчатися у виші. Адже, здобуття вищої освіти – це інвестиція в майбутнє, яка може принести численні переваги та надати міцну основу для досягнення успіху та реалізації своїх задумів.

Висловлюємо подяку адміністрації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, науково-педагогічним працівникам кафедри фундаментальних і приватно-правових дисциплін та адміністрації ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» за сприяння в організації заходу.

admin