У глибинах cyber security

18 квітня 2024 року за сприяння Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів для здобувачів освіти Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці було проведено інтерактивну лекцію на тему: «Протидія кіберзлочинам: правила захисту».

У якості спікера виступила старший інспектор з оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції – старший лейтенант поліції Марина Задвернюк.

Експертка з кібербезпеки детально розповіла про різні види кіберзагроз, такі як віруси, хакери, шахраї, терористи та інші, які намагаються отримати доступ до наших особистих і професійних даних, порушити нашу конфіденційність, вимагати гроші, скоювати злочини та навіть впливати на політичні та соціальні процеси.

Захід було проведено в діалоговій формі, що дало змогу молоді задавати питання, висловлювати свої думки та ділитися власним досвідом.

Висловлюємо подяку керівництву Управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції та адміністрації Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці за сприяння в організації заходу.

admin