Співпраця – у дії

17 квітня 2024 року методист Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів Наталія Бартко взяла участь у роботі Школи керівника бібліотеки «Комунікація. Компетентності. Досвід». 

Чергове засідання на тему: «Бібліотека в реаліях воєнного часу: простір безпеки, соціальної адаптації та психологічного комфорту» відбулось у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Валентина Отамановського.

Аспекти бібліотечного сьогодення Вінниччини та вектори майбутнього, законодавство про авторське право: що необхідно знати бібліотекарям, захист соціально-економічних та трудових прав в умовах воєнного стану, бібліотека для дітей – простір ментального здоров’я молодого покоління та територія комфорту, створення простору безбар’єрності та безпеки для читачів – основні питання програми засідання, що розглядались учасниками зібрання.

 Робота Школи – це завжди можливість отримати актуальну фахову інформацію, обмінятись досвідом роботи, поспілкуватись з колегами.

 

admin