Майстер-клас напередодні Великодніх свят

16 квітня 2024 року керівником бібліотечного гуртка «Скарбниця мудрості» ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» Ніною Грицишиною було проведено майстер-клас на тему: «Писанка мальована – з любов’ю подарована».

Його учасниками стали 13 здобувачів освіти, вихованців літературно-творчого об’єднання «Діалог» Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.

До участі у заході долучились: в.о. директора Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ Алла Сапожнік, Олена Кобильченко, Наталія Бартко, методисти Центру, Наталія Черненко, заступник директора з навчально-виховної роботи навчального закладу.

Учасники  бібліотечного гуртка виготовили мальованки, розписуючи різними візерунками за допомогою пензлика та акрилових фарб дерев’яні яйця.

В Україні символом Великодня є писанки, що уособлюють весняне відродження природи, зародження життя, продовження роду. З давніх-давен писанка була не лише прикрасою оселі, а й оберегом. Малювання писанок – це не лише про творчість, це і про традиції, історію, національну ідентичність, генетичний код, який ми маємо передавати з покоління в покоління.

admin