Творчість, що надихає

11 квітня 2024 року у виставкову залу Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів (в.о. директора Алла Сапожнік), гостино відкриту для всіх охочих, завітали здобувачі освіти ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

Учасники екскурсії – студенти-першокурсники училища, майбутні монтажники радіоелектронної апаратури та приладів (керівники: майстри виробничого навчання Олександр Малиновський та Любов Крупник).

Вони з цікавістю ознайомились з кращими роботами своїх однолітків, які стали учасники та переможцями найрізноманітніших виставок-конкурсів, що були організовані Центром упродовж останніх років. Це і Всеукраїнські виставки-конкурси науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», Обласна виставка-конкурс фітодизайнерської майстерності «Її величність Жінка», обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», Проект патріотичної вдячності «Вірю в ЗСУ», Обласна виставка новорічних листівок та плакатів «Зимова казка України» та багато інших.

Найбільше юним радіомеханікам сподобався голографічний пропелер створений як навчальний виріб, що відтворює 3D анімацію. Під час обертання лопатів пропелера  відображається  задане відео, картинка, анімація тощо. Зображення проектується на лопаті пропелера, що обертається, завдяки чому створюється ілюзія 3D-зображення, що зависає у повітрі. Цей пристрій може використовуватись на уроках електротехніки, спецтехнології, фізики та виробничого навчання.

Здобувачі освіти були приємно вражені тим, що їхні ровесники настільки талановиті та вміють створювати власними руками стільки цікавих і  оригінальних виробів.

admin