Обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості 

27.03.2024 року Вінницький  державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів провів семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості на тему: «Основні аспекти формування компетенцій учасників освітнього процесу закладу позашкільної освіти» на базі ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну».

Учасниками заходу стали 26 педагогічних працівників з 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області; в.о. директора Центру Алла Сапожнік, Валентина Іванова і Наталія Бартко, методисти Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ.

Привітала присутніх та провела екскурсію майстернями закладу Галина Дацишина, директор ДНЗ «Вінницький ЦПТО технологій та дизайну».

На семінарі розглядались наступні питання:

про розвиток творчої особистості вихованців за допомогою технік  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;    

                                                                  

формування активності участі учнів ЗП(ПТ)О області у заходах науково-технічного спрямування.

Досвідом роботи поділились Леся Юкальчук та Ліана Федорова, керівники гуртків образотворчого мистецтва «Декоративна палітра» та декоративно-прикладного мистецтва «Флористика і дизайн» ДНЗ «Вінницьке ЦПТО технологій та дизайну» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ.

Майстер-клас з фітодизайнерського живопису на тему: «Весняний пейзаж життєдайної краси України»  надихнув учасників заходу на багато нових ідей для активізації та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді ЗП(ПТ)О.

admin