Як захистити себе та свої дані в цифровому світі

 27 лютого 2024 року Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів було організовано проведення інтерактивної лекції  на тему: «Протидія кіберзлочинам: правила захисту», для вихованців Центру, здобувачів освіти ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Організатор: Олена Ліщун, методист Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ.

На зустріч із здобувачами освіти було запрошено старшого інспектора з оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції – старшого лейтенанта поліції Марину Задвернюк.

На лекції обговорювались наступні питання: як захиститися від кібератак завдяки дотриманню правил кібергігієни; фішинг та шахрайство в інтернеті (кейси, аналітика); захист комп’ютерів і телефонів від вірусів та сторонніх людей; захист електронної пошти і соцмереж.

Висловлюємо подяку керівництву Управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції та адміністрації ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» за сприяння в організації заходу.

admin