Обласний семінар-практикум для бібліотечних  працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти

28 лютого  2024 року  Вінницький ДЦЕВУ ПТНЗ провів обласний семінар-практикум для бібліотечних  працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Бібліотеки закладів професійної (професійно-технічної) освіти: безпечний простір для діалогу та інформаційної грамотності». Базою для  заходу гостинно погодилась стати Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Валентина Отамановського (директор Лариса Сеник).

Учасники спілкування – бібліотечні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, а також Лариса Біла, завідуюча відділом економіки, новітніх технологій і юридичних наук Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Отамановського; Світлана Мазуренко, завідуюча сектору абонементу відділу обслуговування Обласної бібліотеки для юнацтва; Анна Ковальчук, в.о. завідувачки відділу науково-освітньої, виставкової та рекламної роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею; Ірина Любчак, заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ, Наталія Бартко, методист закладу.

На семінарі розглядались  наступні питання: бібліотека як безпечний простір для діалогу та інформаційної грамотності; фокус-зони в бібліотеці; сучасні тенденції бібліотечної реклами 2024; бібліотечний ресурс; булінг в молодіжному середовищі; бібліотека + музей + відвідувач: креативні ініціативи; про проведення творчого конкурсу на кращий буктрейлер «Шевченкове слово – непереможна зброя», присвяченого Шевченківським дням.

У практичній частині заходу всі присутні долучились до участі у інформаційній локації «Кібергігієна. Боротьба з пропагандою та дезінформацією. Безпечні месенджери», спікером якої була Марина Задвернюк, старший інспектор з оперативного пошуку та партнерства у сфері інформаційних технологій управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Департаменту кіберполіції.

На  завершення семінару бібліотечні працівники мали можливість поспілкуватись в  форматі «запитання – відповідь» на «діалоговому майданчику».

admin