Семінар-практикум культорганізаторів і художніх керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти

22 лютого 2024 року відбувся семінар-практикум  культорганізаторів і художніх керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування інноваційної компетентності педагогічного працівника як головний напрямок підвищення якості навчального процесу закладу позашкільної освіти» на базі ДПТНЗ “Вінницьке вище професійне училище сфери послуг” (директор Валентина Балицька).

У заході взяли участь Алла Сапожнік, в.о. директора Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ, Валентина Іванова, методист Центру та 24 педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області.

У ході роботи учасники заходу приділяли увагу наступним питанням:

мотивація вихованців, як невід’ємна складова освітнього процесу;

результативність участі здобувачів освіти ЗП(ПТ)О та вихованців Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ у  всеукраїнських та міжнародних масових заходах у другому півріччі 2024 року;

про проведення обласного фестивалю-огляду художньої самодіяльної творчості учнів ЗП(ПТ)О «Подільські зорі» на тему: «З любов’ю вічною до тебе, Україно!».     

         

У практичній частині  своїм досвідом на тему: «Як знімати та монтувати якісні відео концертних номерів на смартфоні або ноутбуці» поділилась Світлана Бондар, культорганізатор ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».

Цікавими для учасників були і майстер класи, на яких своїм досвідом роботи поділилися: Канівський Дмитро, керівник музично-театральної студії «Голівуд», Марина Раззано та Наталя Кравченко, керівники гуртків естрадного танцю «Вернісаж» та естрадного співу «Надія» ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» та Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ.

Захід завершився екскурсією в Зразковий музей закладу «Історія родини – в історії країни».

Сподіваємось, що практичний досвід та отримана інформація стануть у нагоді культорганізаторам і художнім керівникам під час роботи з гуртківцями.

Дякуємо учасникам та бажаємо всім нових творчих досягнень!

admin