Благодійна акція «Святий Миколай про тебе не забуде» за участю лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О міста Вінниці.

Напередодні свята Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ 05 грудня провів благодійну акцію  «Святий Миколай про тебе не забуде» для вихованців Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей інвалідів «Промінь».

Ініціаторами заходу для дітей з особливими потребами стали лідери учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Вінниці. У  активному зборі коштів взяли участь більше  тисячі здобувачів освіти, на які були  придбані 96 новорічних подарунків для вихованців установи та дітей внутрішньо переміщених осіб.

Активними учасниками свята стали творчі колективи та окремі виконавці закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які підготували для дітей святковий концерт. З особливою цікавістю вихованці сприймали театралізовану  постановку «Грінч викрадач Різдва» у виконанні Маслей Мирослави, Кузнєцової Даші, Крупович Вероніки, здобувачів освіти Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища /керівник Олена Чорна/. Прозвучали новорічні та сучасні естрадні пісні, якими вітали вихованців реабілітаційного центру кращі вокалісти, а саме:

«Ой пришла Зима» у виконанні Лесі Гапонько, здобувача освіти Вищого професійного училища №7 м. Вінниці;

«Сила роду»у виконанні Насті Тихонової, здобувача освіти Вінницького вищого професійного училища  сфери послуг /керівник Наталя Кравченко/;

«Лови момент» – у виконанні Катерини Заїки, Євгенії Мазуренко, здобувачів освіти Вищого художнього вищого професійно-технічного училища № 5 Вінниці /керівник Василь Остапенко/;

«Дитинство не втрачай» у виконанні Аріни Чорної, яка представляла Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці та пісні «Мам» Кузьми Скрябіна – у виконанні   дуету у складі:  Устименко Вікторії, Каспрука Івана,  здобувачів освіти Вінницького ЦПТО  переробної промисловості.

Найочікуванішим моментом заходу було вручення новорічних подарунків, спілкування і обмін враженнями від концерту та самої зустрічі з юними волонтерами ЗП(ПТ)О. Дивлячись на щасливі та усміхнені обличчя дітей, учнівська молодь та педагогічні працівники впевнились, що досягли своєї мети.

Щорічний  захід, що став вже традиційним, сприяє формуванню в  учнівської молоді соціальних установок і життєвих орієнтирів: доброти, чуйності, співчуття, милосердя, товариськості, гуманності. Здобувачі освіти на практиці навчаються дарувати радість тим, хто найбільше її потребує та  щиро вітати дітей з особливими потребами з Днем Святого Миколая.

admin