Засідання методичної секції керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста

Вінницький  державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів  21 листопада  2023 року  провів засідання методичної секції керівників правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста на тему: «Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя».

Учасниками зібрання  стали керівники правових гуртків та клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста; Галина Бурковська, практикуючий психолог; Ірина Любчак, заступник директора з навчально-виховної роботи Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ; Олена Ліщун, методист Центру; Олена Кобильченко, психолог та Валентина Іванова, культорганізатор, закладу.

На заході розглядались питання безперервного професійного розвитку педагогів, який допомагає їм покращити розуміння того, як забезпечити ефективну освіту, і гарантує, що вони можуть адаптуватися до мінливих потреб здобувачів освіти.

Практичну частину засідання секції провела Галина Бурковська, практикуючий психолог, арт-терапевт, яка спонукала учасників заглибитись у справу, яка потребує багато часу, зусиль та усвідомленості – баланс у житті.

За допомогою простої техніки усі присутні побачили цілісну картину свого життя, в результаті чого з’явилось розуміння, куди рухатися в першу чергу для досягнення особистих цілей.

Засідання секції допомогло розкрити потенціал кожного і дало змогу зробити перші кроки до щасливішого та здоровішого життя, та, що неабияк важливо, використати здобуті знання у роботі зі своїми вихованцями.

admin