Положення про організаційно-масовий відділ Вінницького ДЦЕВУ ПТНЗ

 

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів Закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» та заключний Гала-концерт переможців фестивалю

Термін проведення: січень-квітень (щорічно).

Мета: виявлення талановитої та обдарованої учнівської молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, вокальне, театральне, музичне виконавство, літературна творчість та інші) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань; прилучення учнів до кращих зразків світової культури; формування в них ціннісного ставлення до традицій, культурної спадщини свого народу та інших народів світу; естетичне виховання молоді засобами мистецтва.

Кількість учасників: 2500 учнів.

Місце проведення: МПМ “Зоря”.

Обласний фестиваль-огляд проводився на теми: “Мистецтво народів світу”, “Україна – це я, Україна – це ти!”, “Ти будеш вічно жити, Україно!”, “А пам’ять священа…”

Музичний проект “Моя Україно, ти гордість моя!”

 Термін проведення: листопад.

Мета: посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді; формування особистості учня на засадах духовності, моральності; розвиток творчих здібностей учнів, активізація роботи з обдарованими учнями; організація змістовного дозвілля.

Кількість учасників: 234 учні.

Місце проведення: МПМ “Зоря”.

Музично-розважальна програма «Зі святом студента!»,

присвячена  Міжнародному  Дню  студента

 Термін проведення: листопад (щорічно).

Мета: збереження та збагачення національних особливостей музичного, хореографічного та театрального мистецтва; виявлення та підтримка обдарованих дітей; формування творчої активності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти; організація їх змістовного дозвілля та святкування Міжнародного Дня студента.

Кількість учасників:  234 учасники, 300 глядачів.

Місце проведення: Міський Палац мистецтв  “Зоря”.

Обласна виставка  плакатів

«Вітаємо з Днем захисника  України!»

 Термін проведення: вересень-жовтень (щорічно).

Мета: сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення їх зацікавленості до державної служби і служби у Збройних силах України; розвиток творчих здібностей учнівської молоді та посилення національно-патріотичного виховання.

Кількість учасників: 48 учнів .

Місце проведення: Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Обласна виставка вітальних газет,

присвячена Міжнародному Жіночому дню  8 Березня

Термін проведення: лютий-березень (щорічно).

Мета: пошук, розвиток та підтримка талановитої обдарованої учнівської молоді, формування в учнів естетичного смаку, ознайомлення з історією виникнення свята, виховання в учнів почуття глибокої поваги і шани до жінки.

Кількість учасників: 80 учнів.

Місце проведення: Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Обласний  етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

Термін проведення: листопад-січень.

Мета: підтримка та розвиток декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва; пробудження в учнівської молоді поваги до національної культурної спадщини українського народу; підведення підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва в ЗП (ПТ) О; сприяння реалізації творчих задумів учнів.

Кількість учасників: 250 учнів.

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

«Молодь обирає здоров’я!»

під девізом «Молодь Вінниччини обирає здоров’я!»

Термін проведення: березень-квітень (щорічно).

Мета: популяризація і пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді ЗП (ПТ) О; активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя; підвищення рівня поіформованості учнів щодо шкідливих звичок та їх наслідків; упровадження нових форм “здорового дозвілля” учнівської молоді.

Кількість учасників: 219 учнів.

 

Благодійна акція «Нам свято дарує Святий Миколай»,

присвячена Дню Святого Миколая у Вінницькому обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінь”

Термін проведення: грудень (щорічно).

Мета: формування в учнів навиків гуманного, турботливого й милосердного ставлення до дітей із особливими потребами, які не мають змоги вести повноцінне життя; виховання загальнолюдських цінностей, активізація волонтерського руху; привітання дітей-інвалідів з Днем Святого Миколая.

Кількість учасників: 1500 учнів.

 

Регіональний фестиваль технічної творчості учнів закладів просійної (професійно-технічної) освіти «Творча молодь Вінниччини»

Термін проведення: травень (щорічно).

Мета: популяризація творчих технічних ідей,  пропаганди досягнень учнівських колективів ЗП (ПТ) О з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької і винахідницької діяльності; сприяння творчому розвитку учнів та обміну досвідом; здійснення професійної орієнтації учнівської молоді.

Кількість учасників: 3000 учнів, 240 педагогічних працівників.

Місце проведення: Європейська площа м. Вінниці.

 

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця!»,

щодо надання допомоги дітям з вадами здоров’я

 Термін проведення: березень-квітень (щорічно).

Мета: утвердження та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, розвиток молодіжного волонтерського руху, утвердження в юних душах почуття щедрості , милосердя, доброзичливості.

Кількість учасників:  3500 учнів.