«НАРОДЖЕНИЙ З КРИЛАМИ»

Протягом червня 2022 року для поціновувачів театрального мистецтва Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів організував перегляд вистави MEDIA VISION THEATER «Народжений з крилами» (життя, філософія та кохання Антуана де Сент-Екзюпері).  Ролі у виставі виконали: режисер вистави та виконавець ролі Екзюпері – Олександр Сугак, актори: Олександр Малий, Олександр Яременко, Любов Ярова. Після початку повномасштабної війни більшість акторів уже декілька місяців проживають в гуртожитку Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці. Захід був організований за сприяння методиста Олени Ліщун та у співпраці з ГО «АРТ ПЛЕКСУС».

Виставу мали можливість переглянути понад сто глядачів, серед яких були внутрішньо переміщені особи, що проживають в гуртожитках Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці, ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці», здобувачі освіти і педагоги ЗП (ПТ) О, педагогічний колектив Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та усі бажаючі долучитись до мистецтва.

Після перегляду вистави емоції просто переповнювали присутніх, на стільки правдиво, життєво, реалістично відтворений задум режисера.

Щиро вдячні усім тим, хто долучився до створення цієї вистави і подарував нам, глядачам, віру в кохання, віру в себе, віру в краще.

admin